wtorek, 24 listopada 2015

25 prostych wskazówek, jak zadbać o cerę zimą. część 26. Nić dentystyczna
Koniecznie używaj jej codziennie. Szczotkowanie oczyszcza zęby zaledwie w 65%, a nieużywanie nici dentystycznych może przyczynić się do rozwoju chorób dziąseł oraz nieświeżego oddechu.


7. Pij dużo wody
Minimum osiem szklanek wody dziennie – to najprostszy i najtańszy sposób pielęgnacji urody. Nawadnianie organizmu sprawi, że Twoja skóra będzie jędrna i nawilżona.


8. Podkreśl oczy
Zainwestuj w dobrej jakości tusz do rzęs. Pojemnik z tuszem to świetnie miejsce do rozmnażania się bakterii, a po sześciu miesiącach tusz zaczyna tracić swoje właściwości i kruszy się, dlatego warto kupować nowy dwa razy w roku. Jeżeli zauważysz, że tusz zaczyna nieładnie pachnieć, od razu go wyrzuć.


9. Rzuć palenie, TERAZ JEST NA TO DOBRY MOMENT
Palenie zmniejsza dopływ tlenu do mięśni twarzy, co powoduje, że skóra staje się blada, a nawet szarzeje. Zaciąganie się papierosem wymusza ruch mięśni, który przyczynia się do powstawania zmarszczek wokół ust.


10. Zrelaksuj się
Nie ma nic bardziej relaksującego niż ciepła kąpiel lub prysznic, ale za gorąca woda wysusza skórę i może przyczyniać się do pękania naczynek krwionośnych. Dlatego oprzyj się pokusie zbyt gorącej kąpieli!
Prześlij komentarz