środa, 25 listopada 2015

25 prostych wskazówek, jak zadbać o cerę zimą. część 311. Sięgaj po olejki
Olejki do twarzy mają znakomite właściwości pobudzające, rewitalizujące oraz regenerujące, ponieważ oddziałują na wewnętrzne warstwy skóry. Ponadto ich delikatne wmasowywanie pobudza krążenie krwi, co sprawia, że Twoja cera ma piękny, rumiany kolor.


12. Uporządkuj swoją kosmetyczkę
Zarezerwuj sobie godzinę na uporządkowanie swojej kosmetyczki i wyrzucenie przeterminowanych kosmetyków. Wszystkie podejrzanie pachnące lub wyglądające produkty powinny trafić do kosza na śmieci. Zatemperuj konturówki i ołówki do robienia kresek. Umyj również wszystkie pędzelki (powinnaś to robić przynajmniej raz w tygodniu!), ponieważ zanieczyszczenia gromadzące się wewnątrz mogą powodować podrażnienia oraz infekcje skóry. Do czyszczenia użyj łagodnego szamponu, a następnie ułóż pędzelki płasko na czystej powierzchni.


13. Skorzystaj z porad dermatologa
Przynajmniej raz w roku korzystaj z porady dermatologa, który rozwieje wątpliwości dotyczące właściwej pielęgnacji Twojej skóry.


14. Zmiana to klucz do sukcesu
Nowa pora roku to idealny moment na metamorfozę wyglądu. Wystarczy podciąć grzywkę, zmienić kolor lub delikatnie skrócić włosy. Zdaniem Jagi Hupało, stylistki gwiazd, nawet częściowa zmiana może zrobić ogromną różnicę w naszym wyglądzie.


15. Używaj kosmetyków z odpowiednim filtrem
Przed stylizacją włosów na gorąco zastosuj odpowiednie kosmetyki, które ochronią je przed uszkodzeniem.
Prześlij komentarz