czwartek, 13 lutego 2014

Podwójna siła - Persil Duo-Caps

Wygoda jest jednym z kluczowych elementów nowoczesnego stylu życia. 
Wszyscy poszukujemy innowacji, które pomogą nam sprostać codziennym obowiązkom i ułatwią życie. Dlatego Henkel stworzył nowy produkt - Persil Duo-Caps w innowacyjnej, dwukomorowej kapsułce. Aktywne składniki zamknięte w dwóch osobnych komorach kapsułki uwalniają swoją podwójną moc, zapewniając perfekcyjne rezultaty prania.
Pierwsza na świecie, zaawansowana technologicznie dwukomorowa kapsułka do prania Persil Duo-Caps zawiera dwukrotnie skoncentrowany1 środek do prania w płynie.
Każda z komór zaawansowanej kapsułki zawiera odrębną formułę. 

W niebieskiej komorze Persil Duo-Caps znajduje się skoncentrowana formuła środka do prania w płynie będącą kombinacją substancji aktywnych i enzymów odplamiających. Usuwają one nawet najbardziej uporczywe plamy. 
Z kolei zielona komora zawiera połączenie substancji aktywnych i aktywatora blasku, który zachowuje głębię kolorów i zapobiega szarzeniu tkanin.
Kapsułki Persil Duo-Caps wykonane są z delikatnej folii, ulegającej całkowitemu rozpuszczeniu pod wpływem wody. Dzięki temu dwie, odrębne formuły środka piorącego, zamknięte w oddzielnych komorach, łączą się ze sobą dopiero wtedy, kiedy kapsułka Persil Duo-Cap wejdzie w kontakt z wodą w bębnie pralki.

Wystarczy umieścić kompaktową kapsułkę z już odmierzoną ilością środka piorącego Persil Duo-Caps bezpośrednio w bębnie pralki, przykryć praniem i włączyć program2

W kontakcie z wodą kapsułka natychmiast ulega rozpuszczeniu. Tym samym uwalnia swoją podwójną moc, która bezpośrednio działa na plamy i zabrudzenia, nie pozostawiając przy tym żadnych pozostałości na ubraniach.

Każda kapsułka Persil Duo-Caps, zawiera odmierzoną ilość środka piorącego, co ułatwia właściwe dozowanie. Co więcej formuła produktu jest skuteczna nawet w bardzo niskich temperaturach prania. Dzięki temu Persil Duo-Caps jest nie tylko wygodny w użyciu i skuteczny w działaniu, ale także pozwala konsumentom dbać o środowisko naturalne i jego zasoby.

Nowy Persil Duo-Caps jest dostępny na rynku w lekkich oraz wygodnych do przenoszenia i przechowywania opakowaniach, po 15 i 32 sztuki. Dostępny w wariancie do białego i koloru, Persil Duo-Caps oferuje perfekcyjne rozwiązanie dla nowoczesnych ludzi, którzy szukają wygody idącej w parze z najwyższą jakością. Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na środki do prania w płynie i produkty ułatwiające codzienne obowiązki, Persil Duo-Caps oferuje nową generację kapsułek w płynie.

Nowy Persil Duo-Caps dostępny jest w sklepach od sierpnia 2012.
 
 1W porównaniu do płynu do prania Persil.
2Zgodnie z instrukcją podaną na opakowaniu

Persil Duo-Caps

Persil Duo-Caps

Persil Duo-Caps

Persil Duo-Caps


No i nie zawiodłam się. kapsułki są super, testowałam na starych- zszarzałych firankach.... jedno pranie i znów były białe, szkoda,że nie zrobiłam zdjęć "przed i po" ;) ładnie pachniało w całym domu. wygodne w użyciu, nie wyobrażam sobie prania białych rzeczy w czymś innym!!!
warte polecenia :)


Prześlij komentarz