poniedziałek, 3 lutego 2014

eRmail

Co to jest eRmail?

eRmail to usługa, która dzięki kampaniom reklamowym od zleceniodawców, podzieli część zysku pomiędzy użytkowników, którzy na daną reklamę klikną, przeglądną i ewentualnie przeczytają. Ta usługa jest całkowicie bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje, zależy tylko od ciebie ile chcesz zarobić. Oczywiście milionów nie zarobisz, ale na wczasy lub luksusowy prezent za kilkaset złotych.


eRmail, który otrzymasz, zawiera tekst lub obrazek, który dostarczy Ci informacji na temat danej reklamy, dzięki temu dowiesz się o zniżkach, nowościach, produktach i usługach na polskim rynku, co więcej dostaniesz za to pieniądze.

Rynek jest przesycony reklamami, które widzisz wszędzie, ale nigdy nie dostałeś za to ani grosza. My staramy się zmienić pogląd na temat marketingu, dlatego za każdą przeczytaną od nas wiadomość otrzymasz wynagrodzenie.
 

5 powodów, dla których warto spróbować

Powodów, dla których warto spróbować usługi eRmail.pl, jest o znacznie więcej niż pięć, lecz jeden z podstawowych powodów brzmi: „Dlaczego agencje reklamowe i agenci reklamowi mają zarabiać krocie skoro końcowym odbiorcą jesteśmy My Wszyscy”.

Dzięki eRmail.pl w ciągu jednego roku możesz uzbierać sporą ilość pieniędzy, którą możesz przeznaczyć na dowolny cel.


20 zł za zarejestrowanie się

Niezwłocznie po zakończeniu rejestracji na Twoje konto zostanie przelane 20 zł. Rejestracja nie zajmie Ci więcej niż kilka sekund.

Do 1 zł za każdy eRmail

Możliwość otrzymania 1 zł za każde otwarcie eRmaila, który od nas otrzymasz, jest zapewne kusząca. Ale jeszcze nie wiesz, że Program Poleć umożliwi potrojenie tej kwoty. Zależy to również od Twoich znajomych oraz od tego na jaki POZIOM uda Ci się dojść. Z biegiem czasu możesz za pomocą funkcji Upgrade oraz Poleć zarobić duże wynagrodzenie. Wyobraź sobie, że codziennie otrzymujesz od nas 1 do 5 eRmaili. Teraz możesz obliczyć sobie do jakiej kwoty uda Ci się dojść w przeciągu roku. Poniżej dowiesz się więcej…

Możesz zwiększyć swoje zyski aż o 200 %

Za pomocą Programu Poleć możesz zwiększyć swoje dochody aż o 200 %. Za każdym razem, kiedy Twój polecony użytkownik przeczyta nasz eRmail, Ty również zarobisz pieniądze, bez jakiejkolwiek pracy.
Na Twoim koncie użytkownika możesz w każdej chwili sprawdzić ile zarobili dla Ciebie Twoi znajomi.

Przegląd Promocji, Nowości, Produktów oraz Usług na polskim rynku


Interesujesz się Nowościami? A może Twoje zainteresowanie budzą masowe przeceny lub duże zniżki cen elektroniki? Interesują Cię też inne Produkty? Ciekawią Cię też korzystne Usługi lub strony internetowe, które mają coś do zaoferowania?


JESTEŚ WE WŁAŚCIWYM MIEJSCU!


Istnieje wiele interesujących Nowości, Rabatów, Produktów, Usług oraz Informacji, których nie znajdziesz lub nie masz w jaki sposób się o nich dowiedzieć.


eRmail.pl poda Ci te informacje i w dodatku zapłaci Ci za to.


Do 20 zł za każdą ankietę


Udział w sondażach na naszych stronach, to kolejny sposób jak zarobić jeszcze więcej. Przez udzielanie odpowiedzi na kilka pytań możesz zarobić aż 20 zł. Wysokość Twojego wynagrodzenia zależna jest od długości ankiety.

Ankiety są anonimowe.

 
Prześlij komentarz