czwartek, 6 marca 2014

Fairy Platinum. Zmywarka tak samo czysta jak naczynia?

Fairy Platinum
jako młoda mężatka nie mam jeszcze swojej kuchni, więc  przetestowałam tabletki do zmywarki u mamy :) nie bardzo wierzyłam reklamie... ale muszę przyznać - nie każda reklama kłamie :) naczynia czyściutkie, bez zacieków, lśniące i filtr zmywarki też czysty. dla mnie i dla mojej mamy rewelacja :)opinia Producenta:

Zmywarka tak samo czysta jak naczynia?

Aby dokładnie umyć i nadać naczyniom idealny blask zmywarka musi wykonać dużo pracy. Rzadko zdajemy sobie sprawę, co się dzieje w jej środku, szczególnie w filtrze. Tłuszcz, brud, resztki jedzenia, to wszystko może negatywnie wpłynąć na efekt zmywania, a nawet doprowadzić do awarii urządzenia. Fairy Platinum prezentuje nowość tabletki, które zadbają nie tylko o czystość naczyń, ale także samej zmywarki.
Unikalna formuła Fairy Platinum to coś więcej niż zwykła tabletka do zmywarki. Ulepszona technologia sprawia, że zmywarka lśni czystością, podobnie jak umyte w niej naczynia. Wszytko to dzięki najnowszej formule tabletek Fairy Platinum. Ich niezwykła siła czyszcząca została wzbogacona o potrójną płynną formułę, która dociera do najgłębszych części zmywarki usuwając nagromadzony w niej tłuszcz zostawiając czystą i świeżą*.
Nowe tabeltki do zmywarek Fairy Platinum Rekomendowana cena detaliczna: 13.99 PLN/ 10 szt

Małgorzata Mejer, PR manager Procter&Gamble podkreśla: “Żadne kuchenne wyzwanie nie jest zbyt ciężkie dla najnowszego Fairy Platinum. To produkt wyznaczający nowe standardy w zmywaniu. Dzięki użyciu najnowszej technologii zmywarka będzie lśniła czystością, tak samo jak umyte w niej naczynia. Mamy na to najczystsze dowody. Gotując nasze ulubione potrawy zapomnijmy o problemie jakim było przedłużające się zmywanie – Fairy Platinum szybko zadba o czystość naczyń.
Fairy Platinum jest gotowy na każde kuchenne wyzwanie, a Ty?
Prześlij komentarz